שעות קבלה של המרצים

שם דוא"ל משרד טלפון ת.ד. שעות קבלה
גב' אלכסנדרה אוסיפוב alexandra.osipov@biu.ac.il בתיאום מראש במייל
ד"ר יאיר אורבך yair.orbach@gmail.com 238 בניין: 504 972-52-6430215 26 בימי שישי, 09:00-11:00 - בתיאום מראש במייל
עו"ד דוד איידלברג david.ailaw@gmail.com בתיאום מראש במייל
ד"ר שירי אלון עירון Shiri.Alon-Eron@biu.ac.il 233, בניין: 504 972-3-5318936 19 בתיאום מראש במייל
פרופ' גיל אפשטיין Gil.Epstein@biu.ac.il 241 בניין: 504 972-3-5318937 29 בתיאום מראש במייל
פרופ' אייל בהרד Eyal.Baharad@biu.ac.il 214 , בניין : 504 972-3-5318387 15 בתיאום מראש במייל
פרופ' רות בן-ישר Ruth.Ben-Yashar@biu.ac.il 308 בניין : 504 972-3-5318569 40 בתיאום מראש במייל
פרופ' אליס ברזיס Elise.Brezis@biu.ac.il 239 בניין : 504 972-3-5318946 2 קבלה בזום בתיאום מראש במייל
ד"ר דפנה ברילר לובובסקי Daphna.Brueller@biu.ac.il 316 בניין: 504 972-3-5318912 57 בתיאום מראש במייל
עו"ד גלעד ברמן gberman@gbolaw.com 215 בניין : 504 972-3-5318950 58 סמ"ב, בימי ראשון, 17:30 - בתיאום מראש במייל
מר הלל בש Hillel.Basch@biu.ac.il 223 בניין : 504 59 בתיאום מראש במייל
מר אלון גול galialon365@gmail.com בתיאום מראש במייל,
ד"ר שרית גולדנר (כהן) Sarit.Cohen-Goldner@biu.ac.il 227 בניין : 504 972-3-5318948 10 בתיאום מראש במייל
ד"ר נתן גולדשטיין Nathan.Goldstein@biu.ac.il 231 בניין: 504 972-3-5318933 21 סמ"ב, ביום ראשון, 12:00-13:00 - בתיאום מראש במייל
ד"ר גבריאלה גייר Gabriella.Gayer@biu.ac.il 235 בניין : 504 972-3-5318940 37 בימי ראשון בין השעות 14:00-15:00בתיאום מראש במייל
ד"ר אורי גרוסמן ori-avraham.grossman@biu.ac.il בניין 504, קומה 3, חדר 216 972-3-5318912 בימי שני, בין השעות 18:00 -17:00 בתיאום מראש.
פרופ' (אמריטוס) אריה הילמן arye.hillman@biu.ac.il 205 בניין : 504 972-3-5318951 30 בתיאום מראש במייל
ד"ר זיו הלמן Ziv.Hellman@biu.ac.il 236 בניין :504 972-3-5318943 47 בסמסטר א', בימי שלישי, 17:30-16:30 - ובתיאום מראש במייל
פרופ' אבי וייס Avi.Weiss@biu.ac.il 211 בניין: 504 972-3-5318934 48 סמ"א, בתיאום מראש במייל.
ד"ר אבי טילמן Avi.Tillman@biu.ac.il בניין 504 חדר 205 בתיאום מראש במייל
פרופ' דניאל לוי Daniel.Levy@biu.ac.il 310 בניין: 504 972-3-5318331 31 בימי שני 14:00-15:00 בתיאום מראש במייל.
רו"ח אליס לוינשטיין ofri.cr@gmail.com בימי שני משעה 18:30-20:00 בתיאום מראש במייל
פרופ' עופר ליברמן Offer.Lieberman@gmail.com 306 בניין: 504 972-3-5317921 14 בתיאום מראש במייל
ד"ר ברכה מט bracha.meth@gmail.com 212 בניין: 504 972-3-5318929 23 בתיאום מראש במייל
פרופ' יגאל מילכטייך igal.milchtaich@biu.ac.il 201 בניין: 504 972-3-5318944 32 בימי שלישי, 15:00-16:00 - בתיאום מראש במייל
פרופ' (אמריטוס) שמואל ניצן Shmuel.Nitzan@biu.ac.il 304 בניין: 504 972-3-5318930 24 בתיאום מראש
פרופ' (אמריטוס) ז'ק סילבר silberj@biu.ac.il בימי רביעי 08:00-10:00, בתיאום מראש במייל
ד"ר טל פטל Talpatal@yahoo.com 329 בניין: 504 972-52-8270911 67 סמ"א, בימי ראשון, 15:00 - 14:00, בתיאום מראש במייל
סמ"ב, בימי רביעי, 13:00 - 12:00, בתיאום מראש במייל
רו"ח יואב פיאטקובסקי pjoav@zahav.net.il 972-54-4708200 בתיאום מראש במייל
ד"ר נעמי פרידמן-סוקולר friedmn6@biu.ac.il 232, בניין :504 972-3-5318391 17 סמ' א', ימי רביעי 12:30-13:30 בתיאום מראש במייל
ד"ר רון פרץ Ron.Peretz@biu.ac.il 234 בניין: 504 972-3-5317617 11 סמ"א, חצי שעה מיד בתום כל שיעור בכיתה שבה מתקיים השיעור.
בימי שני: 10:45-11:15 ו- 15:15-15:45
בימי רביעי 14:30-15:00
בתיאום מראש במייל
גב' שרה רוזנווסר silonr@gmail.com 220 בניין: 504 972-3-5317616 16 סמ"ב, בימי רביעי, 13:00 - בתיאום מראש במייל
ד"ר רוני רמון-גונן roni.ramon-gonen@biu.ac.il בניין 504, קומה 3, חדר 338 בתיאום מראש במייל.
רו"ח אריאל רפאל Ariel.Refael@biu.ac.il 324 בניין : 504 972-54-9959928 60 בימי חמישי, 14:00-15:00 - בתיאום מראש במייל
רו"ח יאיר שהרבני info@barilan-cpa.co.il קומת כניסה ,מזכירות חשבונאות בניין: 504 972-3-5344445 44 בתיאום מראש בטלפון: 03-5344445
ד"ר אפרת שוסט Efrat.Shust@biu.ac.il 302 ,בניין 504 972-3-5318919 53 בתיאום מראש במייל
מר גל שטיינמן Galsteinman313@gmail.com בתיאום מראש במייל
ד"ר טלי שמעוני Tali.Shimoni@biu.ac.il 50 בתיאום מראש
ד"ר אביחי שניר avichai.snir@gmail.com 226 בנין: 504 972-3-5318931 76 בימי שני, 10:00-11:00 - בתיאום מראש במייל
ד"ר ינאי שנן yannay.shanan@biu.ac.il 225 בניין : 504 03-5317354 22 בתיאום מראש במייל
ד"ר אמנון שרייבר amnon.schreiber@biu.ac.il 237 בניין: 504 972-3-5318942 1 מייד לאחר ההרצאות - בתיאום מראש במייל
מר כפיר תשובה kfirtshuva@gmail.com 204 105 בתיאום מראש במייל