שעות קבלה של המרצים

שלחו לחבר
שם דוא"ל משרד טלפון ת.ד. שעות קבלה
פרופ' אייל בהרד Eyal.Baharad@biu.ac.il 214 , בניין : 504 972-3-5318387 15 בתיאום מראש במייל
שם דוא"ל משרד טלפון ת.ד. שעות קבלה
ד"ר שירי אלון עירון Shiri.Alon-Eron@biu.ac.il 233, בניין: 504 972-3-5318936 19 בתיאום מראש במייל
שם דוא"ל משרד טלפון ת.ד. שעות קבלה
מר חביב אוחיון hohayon@kpmg.com בתיאום מראש במייל
Alexandra גב' אלכסנדרה אוסיפוב alexandra.osipov@biu.ac.il בתיאום מראש במייל
תמונה של מר צבי אורבך מר צבי אורבך z.auerbach@gmail.com 238 בניין : 504 972-3-5318945 56 בתיאום מראש במייל
ד"ר יאיר אורבך ד"ר יאיר אורבך yair.orbach@gmail.com 238 בניין: 504 972-52-6430215 26 בימי שישי, 09:00-11:00 - בתיאום מראש במייל
עו"ד דוד איידלברג david.ailaw@gmail.com בתיאום מראש במייל
ד"ר חורחה אלה-צ'ילט jorge.ale-chilet@biu.ac.il 226 בניין: 504 972-3-5318931 12 בתיאום מראש במייל
ד"ר שירי אלון עירון Shiri.Alon-Eron@biu.ac.il 233, בניין: 504 972-3-5318936 19 בתיאום מראש במייל
פרופ' גיל אפשטיין Gil.Epstein@biu.ac.il 241 בניין: 504 972-3-5318937 29 בתיאום מראש במייל
פרופ' אייל בהרד Eyal.Baharad@biu.ac.il 214 , בניין : 504 972-3-5318387 15 בתיאום מראש במייל
מר חזי בטש hezibatash@gmail.com 050-7118912 בתיאום מראש במייל
ד"ר רות בן ישר Ruth.Ben-Yashar@biu.ac.il 308 בניין : 504 972-3-5318569 40 בתיאום מראש במייל
פרופ' אליס ברזיס Elise.Brezis@biu.ac.il 239 בניין : 504 972-3-5318946 2 בתיאום מראש במייל
Dr.Daphna Brueller ד"ר דפנה ברילר לובובסקי Daphna.Brueller@biu.ac.il 316 בניין: 504 972-3-5318912 57 בתיאום מראש במייל
עו"ד גלעד ברמן עו"ד גלעד ברמן gberman@gbolaw.com 215 בניין : 504 972-3-5318950 58 סמ"ב, בימי ראשון, 17:30 - בתיאום מראש במייל
מר הלל בש מר הלל בש Hillel.Basch@biu.ac.il 223 בניין : 504 972-3-5317214 59 סמ"ב, בימי רביעי, 15:00 - בתיאום מראש במייל
גב' אביטל גולד תורג'מן avitalgolda@gmail.com בתיאום מראש
ד"ר שרית גולדנר (כהן) Sarit.Cohen-Goldner@biu.ac.il 227 בניין : 504 972-3-5318948 10 בתיאום מראש במייל
ד"ר נתן גולדשטיין Nathan.Goldstein@biu.ac.il 231 בניין: 504 972-3-5318933 21 סמ"ב, ביום ראשון, 12:00-13:00 - בתיאום מראש במייל
ד"ר גבריאלה גייר Gabriella.Gayer@biu.ac.il 235 בניין : 504 972-3-5318940 37 בתיאום מראש במייל
Estery_Photo ד"ר אסתרי גילעז- רן estersa@013net.net 85 סמ"ב, בימי רביעי, 16:00-17:00 - בתיאום מראש במייל
רו"ח דקלה דגן - סלע ddagan@kpmg.com 312 בניין: 504 82 בתיאום מראש במייל
תמונה אביעד דוד רו"ח אביעד דוד Aviad_david@walla.com 85 בתיאום מראש
פרופ' אריה הילמן Arye.Hillman@biu.ac.il 205 בניין : 504 972-3-5318951 30 בתיאום מראש במייל
ד"ר זיו הלמן Ziv.Hellman@biu.ac.il 236 בניין :504 972-3-5318943 47 בימי שלישי, 14:30-15:30 - בתיאום מראש במייל
פרופ' יובל הלר Yuval.Heller@biu.ac.il 209 ; בניין 504 972-3-5318932 52 בתיאום מראש במייל
Prof. Avi Weiss פרופ' אבי וייס Avi.Weiss@biu.ac.il 211 בניין: 504 972-3-5318934 48 סמ"ב, ביום שני, 14:00-15:00, בתיאום מראש במייל
רו"ח יעקב זילברברג jacobzil@gmail.com 223 בניין : 504 972-3-5317214 73 סמ"ב, בימי ראשון, 9:00-10:00, בתיאום מראש בטלפון 050-5502276
ד"ר אבי טילמן Avi.Tillman@biu.ac.il בתיאום מראש במייל
פרופ' דניאל לוי Daniel.Levy@biu.ac.il 310 בניין: 504 972-3-5318331 31 בתאום מראש. נא לשלוח מייל מראש לקבלת הזמנה לפגישה ב-Zoom
פרופ' עופר ליברמן פרופ' עופר ליברמן Offer.Lieberman@gmail.com 306 בניין: 504 972-3-5317921 14 בתיאום מראש במייל
ד"ר ברכה מט bracha.meth@gmail.com 212 בניין: 504 972-3-5318929 23 בתיאום מראש במייל
פרופ' יגאל מילכטייך Igal.Milchtaich@biu.ac.il 201 בניין: 504 972-3-5318944 32 סמ"ב, בימי שלישי, 16:00-17:00 - בתיאום מראש במייל
פרופ' שמואל ניצן פרופ' שמואל ניצן Shmuel.Nitzan@biu.ac.il 304 בניין: 504 972-3-5318930 24 בתיאום מראש
רו"ח אלעד סטרוג eladstrug@kpmg.com בתיאום מראש במייל
פרופ' ז'ק סילבר פרופ' ז'ק סילבר jsilber_2000@yahoo.com 330; בניין : 504 972-3-5318363 33 סמ"ב, בימי ראשון, 9:00-10:00 - בתיאום מראש במייל
דר' רו"ח טל פטל ד"ר טל פטל Talpatal@yahoo.com 329 בניין: 504 972-52-8270911 67 סמ"ב, בימי ראשון, 13:00 - 14:00, בתיאום מראש במייל
רו"ח יואב פיאטקובסקי pjoav@zahav.net.il 972-54-4708200 בתיאום מראש במייל
ד"ר נעמי פרידמן-סוקולר friedmn6@biu.ac.il 232, בניין :504 972-3-5318391 17 סמ"ב, בימי שני, 15:00-16:00 - בתיאום מראש במייל
ד"ר רון פרץ Ron.Peretz@biu.ac.il 234 בניין: 504 972-3-5317617 11 סמ"ב, בימי שני: 9:30-10:30 ו- 17:30-18:30 - בתיאום מראש במייל
רו"ח ברוך רבין רו"ח ברוך רבין barochra@taxes.gov.il 215 בניין: 504 972-3-5318950 71 בתיאום מראש במייל
Sara Rosenwasser גב' שרה רוזנווסר silonr@gmail.com 220 בניין: 504 972-3-5317616 16 סמ"ב, בימי רביעי, 13:00 - בתיאום מראש במייל
Sara Rosenwasser גב' שרה רוזנווסר silonr@gmail.com 220 בניין: 504 972-3-5317616 16 סמ"ב, בימי רביעי, 13:00 - בתיאום מראש במייל
Ariel Refael רו"ח אריאל רפאל Ariel.Refael@biu.ac.il 324 בניין : 504 972-54-9959928 60 בימי חמישי, 14:00-15:00 - בתיאום מראש במייל
רו"ח יאיר שהרבני info@barilan-cpa.co.il קומת כניסה ,מזכירות חשבונאות בניין: 504 972-3-5344445 44 בתיאום מראש בטלפון: 03-5344445
Dr. Efrat Shust ד"ר אפרת שוסט Efrat.Shust@biu.ac.il 302 ,בניין 504 972-3-5318919 53 בתיאום מראש במייל
ד"ר אלדד שידלובסקי eshidlo@gmail.com 302 בניין: 504 972-3-5318919 61 בתיאום מראש במייל
תמונה של דר' טלי שמעוני ד"ר טלי שמעוני Tali.Shimoni@biu.ac.il 50 בתיאום מראש
אביחי שניר ד"ר אביחי שניר avichai.snir@gmail.com 312 בנין: 504 03-5318933 76 בימי רביעי, 13:00-14:00 - בתיאום מראש במייל
ד"ר ינאי שנן yannay.shanan@biu.ac.il 225 בניין : 504 03-5317354 22 בתיאום מראש במייל
ד"ר אמנון שרייבר amnonschr@gmail.com 237 בניין: 504 972-3-5318942 1 סמ"ב, בימי רביעי, 18:30 - בתיאום מראש במייל
ד"ר בן-ציון שרייבר ד"ר בן-ציון שרייבר ben.schreiber58@gmail.com בניין 504 חדר 215 972-3-5318950 69 בתיאום מראש במייל
כפיר תשובה מר כפיר תשובה kfirtshuva@gmail.com 105 בתיאום מראש במייל